Stworzyliśmy warunki, dzięki którym współpracujący z nami przedsiębiorcy i ich firmy mogą zwiększać zyski minimalizując koszty.
Adres rejestracyjny firmy, Adres wirtualny firmy, Adres siedziby firmy
Adres rejestracyjny firmy, Adres wirtualny firmy, Adres siedziby firmy
GroupEuroService oferuje profesjonalny sekretariat wirtualny - w Warszawie.
Możecie Państwo mieć wysokiej jakości recepcję/sekretariat do kontaktów telefonicznych.
Zajmujemy się pełną obsługą sekretariatu firowego,
jak również administracyjną Państwa firmy.
Gwarantujemy zadowolenie i elastyczność poprzez szeroki zakres usług.

INDYWIDUALNIE

Lubimy i rozumiemy naszych klientów. Dlatego każdy może liczyć na indywidualnie dopasowane usługi adekwatne do potrzeb i wymagań. Dzięki temu zapewniamy również  dyskrecję, lojalność i wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz odpowiednią, przejrzystą i korzystną ofertą.
Zapewniamy obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wsparcie księgowe i prawne. Wszystko - co potrzebne do prowadzenia pomyślnego biznesu.

WŁAŚCIWIE

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów - doświadczeni księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, profesjonalni asystenci biurowi. Gwarantujemy profesjonalne podejście i doradztwo w prowadzeniu i obsłudze biurowej firmy. Jesteśmy przygotowani do wyzwań jakie mogą nam Państwo wyznaczyć. Spełnimy każde.

KONKURENCYJNIE

Przyjmujemy proste i przejrzyste zasady współpracy.
Obsługujemy różnej wielkości firmy, ceniące naszą solidność i profesjonalizm, a także oczekujące sprawnej i szybkiej obsługi.
Nasz pakiet usług outsourcingowych pozwala skutecznie obniżyć do minimum koszty obsługi biurowej potrzebnej w każdej firmie.
Czym jest wirtualne biuro
Wirtualne biuro to rodzaj e-biura. Wirtualne biuro pozwala skutecznie zmniejszyć koszty założenia i prowadzenia własnej firmy w wybranym miejscu poprzez wynajem adresu rejestracji działalności w dogodnej lokalizacji. Dzięki temu nie trzeba płacić za wynajem w pełni wyposażonego biura oraz ponosić opłat związanych z zatrudnieniem personelu. Swoją działalność można zarejestrować pod naszym adresem, znacznie zmniejszając koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Nasi klienci mają prawo do zarejestrowania swojej działalności pod prestiżowym adresem w Warszawie, przy al. Jana Pawła II. Mogą posługiwać się nim w korespondencji urzędowej czy kontaktach ze swoimi klientami i dostawcami. Nasza firma, GroupEuroService, została założona po to, by zostać Twoim podwykonawcą i świadczyć usługi związane z pełną obsługą Twojego biura za nieporównywalnie niższą cenę.
Zalety wirtualnego biura w Warszawie
Realne zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej

Pozwolimy Państwu skoncentrować się na rozwoju firmy, my zajmiemy się resztą.

Outsourcing obsługi biura firmowego


  • Niskie koszty utrzymania biura firmowego
  • Atrakcyjny adres rejestracyjny dla firmy
  • Adres do korespondencji
  • Biuro na godziny
  • Doskonała lokalizacja siedziby firmy
  • Potrzebne usługi w tym samym miejscu
  • Profesjonalna obsługa
  • Dyskrecja i zaufanie

Zadbamy o Twój sukces