GroupEuroService istnieje w formie spółki z o.o. od 2005 roku. Świadczyliśmy profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe.
Z czasem, wobec potrzeb klientów, rozszerzyliśmy zakres usług o wirtualne biuro oraz zakładanie firm o różnej formie prawnej.
Obecnie świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz wirtualnego biura dla ponad 100 krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych.
Specjalizujemy się również w dostarczaniu oprogramowania do prowadzenia wybranych procesów biznesowych w firmie - np. do obsługi klientów w biurach rachunkowych, spełniania wymagań RODO itp. 
Z zakresu doradztwa gospodarczego, podejmowania decyzji zarządczych oraz eliminowania nieprawidłowości oferujemy również profesjonalne niezależne audyty - podatkowe, kadrowo-płacowe i procesów operacyjnych.

Jesteśmy absolutnie niezbędnym i efektywnym kosztowo wsparciem dla każdego przedsiębiorcy w powyższym zakresie. Dzięki temu, każdy właściciel, wspólnik i udziałowiec może skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu.

INDYWIDUALNIE

Lubimy i rozumiemy naszych klientów. Dlatego każdy może liczyć na indywidualnie dopasowane usługi adekwatne do potrzeb i wymagań. Dzięki temu zapewniamy również  dyskrecję, lojalność i wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz odpowiednią, przejrzystą i korzystną ofertą.
Zapewniamy obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wsparcie księgowe i prawne. Wszystko - co potrzebne do prowadzenia pomyślnego biznesu.

WŁAŚCIWIE

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów - doświadczeni księgowi, prawnicy, radcowie prawni, kadrowe, asystenci biurowi. Gwarantujemy profesjonalne podejście i doradztwo w prowadzeniu i obsłudze biurowej firmy. Jesteśmy przygotowani do wyzwań jakie mogą nam Państwo wyznaczyć. Spełnimy każde.

KONKURENCYJNIE

Przyjmujemy proste i przejrzyste zasady współpracy.
Obsługujemy różnej wielkości firmy, ceniące naszą solidność i profesjonalizm, a także oczekujące sprawnej i szybkiej obsługi.
Nasz pakiet usług outsourcingowych pozwala skutecznie obniżyć do minimum koszty obsługi biurowej potrzebnej w każdej firmie.

  • Kompleksowa obsługa księgowa, kadrowa i płacowa
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Potrzebne usługi w tym samym miejscu
  • Profesjonalna obsługa
  • Dyskrecja i zaufanie

Zadbamy o Twój sukces